Zlati grič



    Pozabili geslo?
Registriraj se!
29.01.2020 | 05:28    
  Vinarji
  Sommelierji
  Enologi
  Trsničarji
  Združenja
  Vinoteke
  Turizem
  Sorodno - dobrote
  Gostinci
  Spisek vin
  Zgodovina
  Sorte
  Vino x 100
  Zemljevid
  Ocenjevanja
  Letniki
  Kakovosti
  Vino k jedem
  Vino v kuhinji
  Strežba sommelierja
  Kozarci
  Zamaški
  Arhivi vin
  Pripomočki
  Vinogradnikov nasvet
  Enologov nasvet
  Tržnikov nasvet
  Sommelierjev nasvet
  Promocije
  Etikete
  Pravilniki
  Zakon
  Oglaševanje
  Embalaža
  Steklenice
  Vinski dogodki
  Ankete
  Fotogalerija
  Galerija etiket
  Galerija sort
  Press središče
  Naklonjeni
  Objavili so
  Vinoljubi
  Gostinci
  Vinarji
  Sommelierji
  Nagradna igra
  Pregovori
  Vinska kraljica
  Puzzle
  Karikatura
  Zdravljica
  Povezave
  Knjiga gostov

Status

Zavod
SloVino club
Rogaška
VINsi
www.sommelier-slovenije.si
Zavarovalnica Sava
Portorose2
VinDel grozd
Sommelier Selection
VinDel
REVIJA PET ZVEZDIC
Pomurski sejem d.d.
Zlati grič
   Slovino > Sommelierji

Sommelierji

SOMMELIER SLOVENIJE Društvo vinskih svetovalcev
SOMMELIER SLOVENIJE

Dimičeva 13, Ljubljana

Sommelier Club SloVino
Sommelier Club

Vinarska 14, Maribor

Matevž Sommelier II
Matevž

Visočnik, Sp. Selnica
Krešimir Dobranić Sommelier
Krešimir Dobranić

Lendava,
Peter Pertoci Sommelier II.
Peter Pertoci

Tišina
Mihaela Dopler Krsnik Sommelierka
Mihaela Dopler Krsnik

Dolnja Počehova,
Milan Hlebec st. Sommelier
Milan Hlebec st.

Kog, Kog
Elizabeta Gumilar Sommelierka
Elizabeta Gumilar

Franc Vučina Sommelier
Franc Vučina

Murska sobota,
Edvard KUŽNER Sommelier III.
Edvard KUŽNER

Celje,
Danilo Štumberger Sommelier II.
Danilo Štumberger

Maribor,
Todor - Tošo Sebešan Sommelier
Todor - Tošo Sebešan

Bled,
Štefan Rožman Sommelier
Štefan Rožman

Dolgovaške gorice, Lendava
Silva Cigoj Sommelierka
Silva Cigoj

Črniče, Vipavska dolina
Aleš Krempl Sommelier II.
Aleš Krempl

Radenci
Boštjan Protner Sommelier
Boštjan Protner

Vodole, Maribor
Robert Kurnik Sommelier II.
Robert Kurnik

Dejan Baier Sommelier II. stopnje
Dejan Baier

Igor Jakomin Sommelier
Igor Jakomin

Koper, Primorska
Leon Furman Sommeleir II.
Leon Furman

Ptuj
Danijel Katrašnik Sommelier
Danijel Katrašnik

Bled
Aleksander Šiker Sommelier II.
Aleksander Šiker

Franci Pavli Sommelier II.
Franci Pavli

Trbovlje - Ljubljana
Daromira Makovec Sommelierka
Daromira Makovec

Brje, Vipavska dolina
Mijosek Ivan Sommelier
Mijosek Ivan

Rogaška Slatina